Hizmetlerimiz

Su arıtma sistemi montajı

Tezgah altı su arıtma sistemi montajı ve endüstriyel su arıtma sistemlerinin montajı olmak üzere su arıtma sistemlerinin montajını gerçekleştirmekteyiz. Çorlu ve ve çevresinde vermiş olduğumuz montaj hizmeti kapsamında firmamızdan aldığınız veya alacağınız ürünlerin montajının yanı sıra farklı marka ve modellerin montajını gerçekleştirmekteyiz.

Su Sebili Temizliği

Firmaların ve günümüzde artık evlerde de kullanılan su sebillerinin zamanla oluşan bakteri ve tortulara karşı temizlenmesi gerekmektedir. Bu dezenfektan işlemi yapılmadığı takdirde zamanla oluşacak olan bakteriler ve tortular insan sağlığına zarar verdiği gibi suyunuzun kalitesini de düşürmektedir. İnsan sağlığına zararlı olabilecek bu bakterilerinin temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yerinde ve teknik servisimizde olmak üzere su sebili temizliğinizi gerçekleştirmekteyiz. Temizlik sonrası su sebilinizden kaynaklı koku ve kotu tatların tamamen ortadan kalktığı ve sebilinizin ilk güngü haline döndüğünü göreceksiniz.

Su Deposu Temizliği

Evlerde, apartmanlarda, toplu konutlarda, fabrika ve firmalarda içme ve kullanım suyu depolarında şebeke sularından gelen pislik, tortu ve zamanla oluşabilecek yosunlaşma gibi problemlerden dolayı suyunuzun kalitesinde ki düşmelerin önüne geçmek adına belli periyotlarda depoların temizlenmesi gerekmektedir. Artı su arıtma olarak çorlu ve çevre il ilçelerde su deposu temizliğini titizlikle gerçekleştiren firmamız su deposu temizliği hizmeti ile Çorlu’da öncü firmadır. Su deposu temizliğinde kullanılan tüm temizleme ekipmanları ve temizleme sıvıları tamamen sağlığa zararsızdır. Daha önce hiç depo temizliği yapmadıysanız veya su deponuzun temizliğinin geldiğini düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yedek Parça Değişimi

Artı su arıtma olarak, üretimini satışını ve servisini verdiğimiz tüm marka ve modellerin yedek parça, servis hizmetlerini vermekteyiz. Yeni nesil su arıtma cihazlarının  eskiye nazaran daha geç değişi yapılan filtrasyon sistemlerin belirli periyotlarda ki değişimleri firmamız tarafından yerinde servis olarak değişimi yapılmaktadır. İçme suyunuzun arıtımını üstlenen bu cihazların zamanla değişmesi gereken belirli parçalarının firmamız tarafından tedarik ve değişimi sağlanarak suyunuzun ilk günkü saflığında olmasının garantisini veriyoruz.