Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında Çorlu’da kurulan firmamız fabrika, atölye, işletmeler, otel, hastane, resmi kurumlar, ofisler, binalar, evler ve ihtiyaç duyulan her yerde su arıtım sistem tesislerini başarıyla uygulamıştır.

Mühendislik hizmetlerinin yanı sıra aktif pazarlama organizasyonlarımızla Çorlu ve tüm Trakya’da  bireysel ve kurumsal arıtım cihazlarının pazarlama, uygulama ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Firmamız, su arıtımının içme ve işlem suyu kategorilerinin tüm boyutlarında proje ve çözüm üretme tecrübesi ve teknik servis, ekipmanlar ve sarf malzemeleriyle uygulama sonrası hizmetlerde de güvenilirliğini ispatlamış olmanın sorumluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız, işetmeler de üretimde kullanılan suyun arıtılması ve ıslahı ile kalite ve verimliliğe katkıda bulunmanın, ülkemizin sanayileşmesine ve kalkınmasına destek olmanın bilincinde hareket etmektedir.

İnsan sağlığına hitap eden, yaşamın vazgeçilmez unsuru olan su gibi aziz bir sektörde çalışmanın öneminin farkında olarak işimizi titizlikle sürdürüyoruz.

Su arıtma, kuyu suyu arıtma üniteleri,  reverse osmosis ve deiyonizer saf su arıtma sistemleri, klorlama ve ultraviyole makineleri, filtre ve yumuşatma cihazları, reçine, karbon, tuz gibi sarf malzemelerin sadece en kalitelilerinin satışını ve teknik servisini yapan firmamız, üst seviyede hizmet arayan müşterilere hizmet vermektedir. Ekipman seçimlerimizde sadece kaliteli ve uzun ömürlü markaları tercih etmekteyiz.

Buna ek olarak; Endüstriyel ve Toplu konutlardaki Hidrofor Sistemleri, Merkezi Su Arıtma Sistemleri, Alkali İyonizer Su Chazları ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri ve Yedek Parçaları tamir, servis ve satışını profesyonel kadromuzla yapmaktayız.

Faaliyet alanlarımız;

  1. Su Arıtma Sistemleri,
  2. Hidrofor Sistemleri
  3. Alkali İyonizer Su Cihazları
  4. Reverse Osmosis Sistemleri
  5. Deiyonizer Cihazları
  6. Yumuşatma Sistemleri
  7. Tortu, Aktif Karbon Filtreleri
  8. Klorlama Pompaları ve Klor
  9. Ultraviyole Sterilizatörleri
  10. Tablet Arıtma Tuzu