Su arıtma

01/11/2018

Su arıtma

Su arıtma denilince akla ilk gelen kirli suyun çeşitli filtrelerden geçirilerek filtrelenmesi gelmektedir. Genel olarak yaygın olan bu düşünce aslına bakıldığında yanlış bir öngörüdür. Artı su arıtma olarak üretimini ve ithalatını gerçekleştirdiğimiz su arıtma sistemleri şebeke suyunu filtrelerken insan sağlığına zararlı olabilecek partikül ve diğer zararlılardan arındırarak insan sağlığına yararlı olan minerallere izin veren filtrasyon sistemleri ile insan vücudunun ihtiyaç duyduğu en doğal ve yararlı su haline getirmektedir. İnsan bağşıklık sisteminin yapı taşlarından biri olan içme suyunun salgın hastalıklar gibi sudan bulaşabilecek bir çok hastalığın önüne geçilebilmesi adına filtrelenmesi ve arıtılması şarttır.

Evinize veya işletmenize kurduracağınız su arıtma sistemi satın alma sulara göre daha avantajlı ve ekonomiktir. 1 yıl içerisinde kendini amorti edebilen bu sistemler devamında ki yıllarda aile ve işletme ekonominize katkıda bulunmaktadır. Günümüz şartlarında satın alma su olarak tabir edilen damacana suların plastik ve kanserojen plastik kaplarda muhafaza edilmesi ve bu kapların güneş ışınları ile temasında insan sağlığına zararları kanıtlanmış bir gerçektir. Sizlerde gerek çalışanlarınızın gerekse aile fertlerinizin daha kaliteli ve temiz su tüketimini sağlamak adına su arıtma sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su arıtma sistemlerinin özelliklerinden biride içme suyunuzun sertliğine ve aromasına sizin karar verebilmenizdir.  Sisteme entegre çalışan mineral filtreler ve suyunuza istediğiniz tadı veren tüm özellikleri seçmek sizin elinizdedir.

Artı su arıtma olarak 2007 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz Çorlu, Tekirdağ, Çerkezköy, Lüleburgaz, Muratlı, Kapaklı, Ergene birçok ev ve işletmeye su arıtma sistemi montajı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.